Śluby

Profesjonalny fryzjer ślubny we Wrocławiu
Fryzura ślubna, upięcia, makijaż ślubny

Znając różnorodne i często wyszukane oczekiwania Panien Młodych,
nasz fryzjer ślubny przygotował trzy oferty,
które z pewnością spełnią wszystkie wymagania Klientek.

Fryzura ślubna + fryzura próbna

Jeśli zależy Ci tylko na najlepszym upięciu w dniu ślubu - powinnaś najpierw przyjść na konsultację i fryzurę próbną, a następnie w dniu ślubu przygotujemy Twoje włosy do tego wymarzonego dnia.

Fryzura ślubna i makijaż + próby

Kompleksowa usługa w tym wariancie najwyższym zainteresowaniem. Jest ona GWARANCJĄ pełnego zadowolenia każdej przyszłej Panny Młodej, która ma pewność, że sprawdzone podczas pierwszej wizyty fryzura i makijaż, będą idealne.

Koloryzacja + Próby + Fryzura i makijaż ślubne + Regeneracja

Duża grupa Panien Młodych korzysta z pełnego pakietu usług. Dzięki tej opcji, nasi styliści od początku do końca kreują wizerunek, dbając nie tylko o perfekcyjne wykonanie fryzury ślubnej, ale też o odpowiednio dobrany makijaż i pielęgnację, jak i późniejszą regenerację włosów.

UPIĘCIE lub FRYZURA ŚLUBNA
u najlepszego fryzjera ślubnego we Wrocławiu

Pierwsza wizyta, czyli fryzura próbna to czas na dopasowane najlepszej fryzury na Twój ślub. Podczas konsultacji fryzjer sprawdzi rodzaj, długość oraz gęstość Twoich włosów, dzięki czemu będzie możliwe dopasowanie fryzury oraz odpowiednich dodatków do pełnej stylizacji. Fryzura próbna stanowi niezbędny element perfekcyjnego przygotowania fryzury na ślub. W naszym salonie fryzjerskim jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiam stylistycznym klientek: od słowiańskich warkoczy, kłosów i dobierańców przez klasyczne koki, romantyczne fale i loki aż po najmodniejsze w sezonie upięcia. Dobierzemy upięcie dla włosów krótkich oraz upięcie dla włosów długich.

Zadzwoń pod numer 509 964 814 lub napisz: info@nkpracownia.pl !

INFORMACJE

Ślub: każda Panna Młoda chce się przygotować do niego jak najlepiej. Podstawą stylizacji jest nie tylko wspaniała suknia, ale także odpowiednio dobrana fryzura oraz makijaż. Według nas to one przede wszystkim stanowią jego podstawę i wymagają najwyższej uwagi. Dla nas Panna Młoda ma być gwiazdą, która oczaruje wszystkich swym blaskiem podczas tego Najważniejszego Dnia oraz której kreację i wizerunek pamiętać będzie się na lata. W naszej pracowni fryzur wierzymy, że odpowiednio dopasowane upięcie i skomponowany z nim makijaż zapewnią naturalny, a jednocześnie oszałamiający efekt. Chcemy jednocześnie, aby Panna Młoda była w pełni zadowolona z naszej oferty i jakości wykonanych usług, ale też pragniemy aby wytworzyć jasność w kwesti zasad współpracy, cennika naszych usług oraz aby przychodząc do nas Panna Młoda znała wcześniejsze realizacje.

REGULAMIN

Komfort naszych Klientów jest dla bardzo ważny. Dlatego też w trosce o najlepszą współpracę stworzyliśmy wynikającą z doświadczenia listę regulujących ją zasad.

CENNIK

Przedstawiamy cennik zabiegów ślubnych, które możemy dla Ciebie wykonać. A może jesteś zainteresowana także innymi usługami naszego salonu?

GALERIA

Ślubna fryzura to wymarzone upięcie, które powinno być dobrane z wielką precyzją. Galeria naszych upięć może stanowić dla Ciebie cenną inspirację.