Opinie

OPINIE KLIENTÓW
źródło: Google, Facebook, Trustpilot

Miałem okazję być klientem salonu już dwukrotnie. Moim strzyżeniem i malowaniem zajmowała się Pani Katarzyna, pod uważnym nadzorem Pani Natalii. Przemiła atmosfera, otwartość na różne koncepcje i fachowe doradztwo. Na uwagę zasługują również kosmetyki, na których się tutaj pracuje - tam nie ma półśrodków - high end! Dziękuję i do zobaczenia wkrótce - polecam!

Pięknie dziękuję za cudowny kolor włosów i idealne cięcie. Pani Paulina doskonale rozumiała co mi w duszy gra, słuchała mnie jednocześnie doradzając co dało efekt sztoooooos. Super, że Pani Paulinie praca naprawdę sprawia przyjemność (..) Pozostałe Panie choć nie pracowały bezpośrednio ze mną również cudowne. Pani Natalia doskonale dobrała kolor farby, a Pani, która chyba dopiero się uczy (przepraszam nie znam imienia) ma niesamowicie ciepłą energię z jednoczesnym profesjonalizmem w obyciu w klientem. BRAWO DLA WAS DZIEWCZYNY ZA ZGRANĄ ZAŁOGĘ.

Polecam z całego serca. Długo szukałam dobrego fryzjera we Wrocławiu, w którym mogę zostać na dłużej i trochę się zadomowić jako klientka i w końcu się udało :))). Bardzo profesjonalne podejście do usługi, fajna zadowolona z pracy i życia ekipa oraz piękny, spokojny wystrój miejsca. Używane produkty są wysokiej jakości, moje włosy bardzo dobrze na nie reagują i są aktualnie po paru wizytach w naprawdę świetnym stanie. Pozdrawiam uśmiechnięte panie!

Jestem stałą klientką od wielu lat i dziwię się, że do tej pory nie napisałam jak mi z tym dobrze ;). NK Pracownia Fryzjerska to przede wszystkim miejsce spokojne i profesjonalne. Dla mnie najlepsza rzecz, gdyż przede wszystkim zależało mi na tym, aby być zrozumianą i móc odpocząć. Od samego początku naszej współpracy wiedziałam że trafiłam w dobre ręce i że będę mogła na salonie polegać. Wiele zabiegów i lat później moja opinia jedynie się ugruntowała i upewniła. Jeśli szukacie miejsca stabilnego ze stylistkami, które są nastawione na słuchanie i zrozumienie klienta, to jest to NK pracownia. Serdecznie polecam i dziękuję za długą i rzetelną współpracę!

Nic dodać nic ująć to chyba najlepszy i najpiekniejszy salon fryzjerski we Wroclawiu. Uwielbiam każdą wizyte!

Z całego serca polecam. Piękna koloryzacja, miła atmosfera, panie idealnie wiedzą jaki kolor pasuje. Mam kręcone włosy które zostały idealnej ułożone. Na pewno tu wrócę ♥️♥️♥️

Wspaniałe miejsce i cudowna Pani Natalia. Perfekcja i profesjonalizm, przydatne rady, idealny dobór koloru. Każda z dziewczyn bardzo dba o klientkę. Jestem ogromnie zadowolona i szczęśliwa, a taka powinna być kazda klientka. Bardzo polecam ♥️😊